Producenci

Praca w kuchni nie należy do łatwych. Kucharz narażony jest na działanie wysokich i niskich temperatur, duża wilgotność oraz otwarty ogień. Ma ciągłą styczność z różnego rodzaju produktami spożywczymi, które mogą powodować zabrudzenia. Dlatego dobra odzież kucharska powinna być odporna na zabrudzenia i chronić kucharza przed wszelkimi możliwymi zagrożeniami. Bluzy kucharskie to podstawowe ubranie każdego pracownika kuchni. Estetyczna i wygodna w użyciu bluza zapewnia swobodę ruchów, a jednocześnie doskonale chroni i daje poczucie komfortu pracy.

Nietuzinkowa kolekcja bluz dla kucharzy

Firma JOKE przygotowała niepowtarzalną kolekcję bluz kucharskich. Wszystkie nasze wzory przygotowane zostały z myślą o komforcie pracy kucharzy. Są wygodne i idealnie dopasowane, tak by nie krępowały ruchów i dawały pełną swobodę w pracy, a jednoczenie doskonale chroniły. Zaprojektowaliśmy ciekawe wzory odzieży kucharskiej dla pracowników restauracji, pizzerii oraz barów sushi. Nasze bluzy kucharskie wykonane zostały z materiałów o wysokiej jakości, odpornych na częste pranie i wytrzymałych przy intensywnej eksploatacji.

Zapraszamy do zapoznania się z poszczególnymi modelami bluz kucharskich i zachęcamy do zakupów w naszym sklepie online. Przypominamy, że każdy element z naszej kolekcji możemy wzbogacić o identyfikację graficzną Waszej firmy.

Bluzy kucharskie męskie

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl