Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Producenci

Zapaski kelnerski

Zapaska to nieodłączny atrybut każdego kelnera. To konieczny dodatek do stroju, zapewniający obsłudze lokalu profesjonalny wygląd. Zapaski kelnerski są wygodnym uzupełnieniem ubioru, który w skuteczny sposób zabezpiecza kelnera przed zabrudzeniem. W przypadku niespodziewanej awarii można ją szybko wymienić na czystą. Zapaski dla kelnerów zaopatrzone są w wygodne kieszonki na niezbędne akcesoria, takie jak notes czy długopis.

Atrakcyjne zapaski dla kelnerów i kucharzy

Zapaski z firmy JOKE to profesjonalna odzież specjalistyczna przygotowana dla pracowników gastronomii, szczególnie dla kelnerów i kucharzy. Zapaski wykonane zostały z najwyższej jakości materiałów, odpornych na zabrudzenia i wytrzymałych przy częstym praniu. Dzięki odpowiedniej budowie pasują na każdy typ sylwetki i występują w jednym uniwersalnym rozmiarze. Nasza kolekcja wyróżnia się atrakcyjnymi wzorami oraz niebanalnymi tkaninami.

Zapaski kucharskie to doskonały zamiennik fartucha kuchennego. W równym stopniu zabezpieczają odzież kucharza przed zabrudzeniem, są wygodne, a dzięki wszytym kieszeniom praktyczne w użyciu. W dużym stopniu ułatwiają kucharzowi pracę.

Wszystkie zapaski mogą zostać zadrukowane logotypem firmowym lub hasłem reklamowym. Zapraszamy do zakupów zapasek kelnerskich i kucharskich w naszym sklepie internetowym.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl