Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Producenci

Jak ważne są nakrycia głowy podczas pracy w kuchni, nie trzeba nikogo przekonywać. Głównie ze względów higienicznych kucharze powinni zakładać wygodne czapki kucharskie, furażerki lub specjalne bandany.

Czapka kucharska od bardzo dawna wpisała się w historię kultury kulinarnej. Wysoka biała czapka, tzw. czapka szefa kuchni nawiązuje do czystości i zasad higieny. Podobno plisy umieszczone na czapce wskazywały na stopień umiejętności, jaki osiągnął szef kuchni, a ich ilość odzwierciedlała, na ile sposobów kucharz potrafił przyrządzić jajko.

Czapki kucharskie, furażerki i bandany

Nasz sklep oferuje duży wybór nakryć głowy dla kucharzy i pracowników gastronomii. Są to produkty praktyczne, a jednocześnie wyjątkowo atrakcyjne. Spełniają najwyższe standardy higieny oraz ochrony. Nasze czapki kucharskie są wygodne w noszeniu i na tyle dopasowane, że nie przeszkadzaj podczas pracy w kuchni. Doskonale chronię głowę kucharza, a jednoczenie zabezpieczają potrawy przed przykrymi niespodziankami.

Oferujemy wygodne i zgrabne czapki i furażerki kucharskie oraz modne bandany. Nasza budyniówka kucharska to atrakcyjne nakrycie głowy, które nie tylko chroni, ale również jako symbol szefa kuchni nobilituje kucharza. Czapki budyniówki oraz inne nakrycia głowy wykonane są z tkanin o wysokiej jakości, oddychających, a jednocześnie odpornych i wytrzymałych. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty i zapraszamy do zakupów nakryć głowy dla kucharzy. Przygotowaliśmy kolekcję dla Pań i dla Panów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl