Producenci

Fartuch kucharski jest niezbędny w każdej kuchni. Praca w kuchni wiąże się z trudnymi warunkami, gdzie spotykamy wysokie i niskie temperatury, otwarty ogień oraz dużą wilgotność. Kucharz narażony jest także na zabrudzenia wynikające z kontaktu z obrabianą żywnością. Najlepszym zabezpieczeniem przed różnego rodzaju zabrudzeniami jest profesjonalny fartuch kucharski. Stanowi on dodatkową ochronę podstawowego ubioru kucharza i w razie konieczności może zostać szybko wymieniony na czysty.

Profesjonalne fartuchy do pracy w kuchni

Porządny fartuch odznaczać się powinien sztywnością, która zapewni nieodkształcanie się fartucha podczas pracy, a tym samym wygodne jego użytkowanie. Powinien być wodoodporny, co zabezpiecza kucharza przed różnymi cieczami i pryskającym tłuszczem. Dodatkowym atutem dobrych fartuchów są wszyte funkcjonalne kieszenie.

Nasze fartuchy kucharskie spełniają standardy najlepszych profesjonalnych wyrobów. Są wygodne i estetyczne. Wykonano je z tkanin o wysokiej jakości, trwałych i odpornych na zabrudzenia. Fartuch kuchenny ma wszytą przednią kieszeń oraz łatwo przypinane szelki. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty fartuchów kucharskich. Możemy ozdobić je nadrukami firmowymi Waszego lokalu. Zapraszamy do zakupów.

Fartuchy kucharskie

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl